Latest Exam Aptitude Question SOLUTION: Company C produces toy trucks at a cost of $5.00 each for the 100 trucks and $3.50 for each additional truck. If toy trucks were produced by Company C and sold for $10.00 each, wha

Advertisements
Launched an English app featuring 2000 mostly asked english words in all Competitive Exams. #2kenglish Download Now, It's Free