Latest MCA Aptitude Question SOLUTION: in what proportion must rice that costs Rs.20/kg be mixed with rice that costs Rs.25/kg so that the mixture is worth Rs.22/kg

Advertisements
Launched an English app featuring 2000 mostly asked english words in all Competitive Exams. #2kenglish Download Now, It's Free