Latest RRB Aptitude Question SOLUTION: 9 kg of mangoes cost as much as 45 kg of oranges. 14 kg of oranges cost as much as 1.5 kg of grapes. 2 kg of grapes cost as much as 5 kg of apples. Find the cost of 15 kg of apples

Advertisements
Launched an English app featuring 2000 mostly asked english words in all Competitive Exams. #2kenglish Download Now, It's Free